OYLUM PİDE HAKKINDA....

        Oylum Pide 1980 yılında Nazilli'de başladığı lezzet yolculuğuna, 2000 yılından itibaren İzmir Çiğli Maltepe Caddesinde devam ediyor.

        Adını Nazilli'nin tüm yurda ve dünyaya nam salmış Nazilli Pide’sinden alan Oylum, tüm yurda yayılmış zincir mağaza konsepti ve kurumsal yapısı ile sektöründe ilk ve tek pide markası olma özelliğine sahip. Tecrübeli pide ustaları, deneyimli yönetim kadrosu ve servis elemanları ile hem lezzette hem de hizmette kalitesini ortaya koymaktadır. Franchise sistemiyle  Türkiye’nin tüm illerine ve Avrupa’ya yayılmayı hedefleyen Oylum Pide, şube ağıyla ve başarılı işletme anlayışıyla sektöründe günümüzün ve geleceğin parlayan yıldızı…


       Kurulduğu 1980 yılından bugüne ünlü Nazilli pidesini orijinaline sadık kalarak hazırlayan ve yaygın şube ağıyla Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren OYLUM Pide, Nazilli'li ustaların hazırladığı pidelerde tamamen doğal malzemeler kullanılıyor. Kıymalıdan ıspanaklıya, patatesliden peynirliye her damak zevkine uygun tatta hazırlanan pideler açık ya da kapalı olarak sunuluyor. Pidenin sırrı özel hamurunda, taze, bol malzemelerinde ve hepsini birleştiren özel formülünde yatıyor.
Kaliteli hizmet ve servisiyle, hijyenik ve şık mekanlarda sunulan tadına doyulmaz pideler, yerel lezzetlerden vazgeçmeyenlerin tercihi oluyor.


Hemen Ara

Designed By DgnTln

Takip Edin